همیشه زیبا بمونید

راز زیبایی

زیبا ماندن برای هر خانمی یک آرزوی بزرگی هست. ولی برای زیبا ماندن باید نکاتی را رعایت کنید تا همیشه زیبا و جذاب بمانید.

» موهاتون را با حوله با خشونت خشک نکنید: چون در این هنگام موها شکننده و حساس می شوند و احتمال شکست موها بسیار زیاد است و این کار باعث ضعف پیاز مو و در نهایت ریزش مو می شود.

» تاریخ اعتبار لوازم آرایش و بهداشتی: حتما در هنگام خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به تاریخ انقضا آن دقت کنید چون در غیر اینصورت پوست شما جوش می زند و باعث خارش پوست می شود.

» استفاده از محلول های بعد از اصلاح: حتما بعد از اصلاح از محلول های بعد از اصلاح استفاده کنید تا پوستتان جوش نزند و همچنین باعث نرمی پوستتان شود.

» استفاده از پن به جای صابون: حتما از پن برای شستن صورت خود استفاده کنید چون صابون ها مواد قلیایی بالا دارد و به مرور زمان باعث خشکی صورت و در نهایت باعث چروک پوست صورت می شود. ولی پن ها فاقد مواد صابونی هستند و ثانیا حاوی مرطوب کننده برای تامین لطافت پوست هستند.

» استفاده از ماسک های گیاهی: هر هفته حتما از ماسک های گیاهی استفاده کنید. ماسک پوست باعث افزایش کشسانی پوست می شود واز افتادگی آن را کندتر می کند.

» جوش های خود را نترکانید: بعضی ها عادت دارند جوش های خود را بترکانند که این کار باعث عفونت محل جوش و در نهایت لک پوستی می شود.

» استفاده از کرم ضد آفتاب: کرم ضد آفتاب را مرتبط استفاده کنید ولی نه فقط برای پوست صورت بلکه باید بر روی دست و گردن خود نیز استفاده کنید. پوست دست و گردن غده ی چربی نداره و به همین دلیل زودتر از بقیه پوست ها چروک می شود.

» پاک کردن آرایش: حتما در هنگام خوابیدن آرایش خود را پاک کنید. پوست در شب نیاز به تنفس بیشتری دارد. همچنین آب پوست هنگام خواب بیشتر از بین می رود بهتر از هنگام خواب کمی صورت خود را با کرم مرطوب کننده چرب کنید تا صبح پوست صورتتان شاداب و آماده ی آرایش جدید باشد.برچسب ها: زیبایی پوست، چگونه زیبا بمانیم، کرم ضد آفتاب، همیشه زیبا بمونید،
[ جمعه 1 خرداد 1394 ] [ 06:10 ب.ظ ] [ Reza Jafari ]