چای سبز

چای سبز

بر اساس تحقیقات به عمل امده چای سبز یکی از گیاهان مفیدی است که تاثیرات زیادی بر روی پوست دارد شست و شوی صورت با چای سبز باعث نرمی و زیبایی پوست شده و احتمال بروز آکنه را کاهش می دهد .

چای سبز علاوه بر مرطوب کردن پوست ،خاصیت ضد عفونی کننده داشته و حاوی موادی است که خواص ضد پیری دارند.
ویتامین ث موجود در چای سبز باعث جلوگیری از به وجود امدن لکه های پوستی میشود
در مطالعات انسانی و حیوانی مشاهده شده که ترکیبات موضعی چای سبز باعث کاهش آسیب ناشی از آفتاب می‌گردد. چای سبز با حفاظت از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و کاهش التهاب پوست با بلوکه کردن اشعه‌ UVعمل می‌کند. بر همین اساس پزشکان توصیه میکنند در طول روز حتما از چای سبز استفاده شود
کرم چای سبز چیست و چگونه عمل میکند ؟
پوست همه ما روزانه در معرض تابش خورشید ( بخصوص جنوبی های عزیز) ، آلودگی هوا و گرد و غبار قرار میگیرد که مجموع این عوارض به مرور زمان از راه منافذ پوست وارد پوست شده و سلولهای ملانین که رنگدانه های پوست میباشد را تغییر داده و رنگ آنها را کدر، تیره و خسته نشان میدهد ! و پوست را نیز به همین حالت در می آورد !
حال این کرم چه عملکردی دارد ؟
فوم پاک کننده چای سبز با حفاظت از پوست در برابر رادیکال های ازاد و کاهش التهاب پوست با از بین بردن اشعه های مضر ناشی از افتاب میشود .
این فوم برای کسانی که در اثر الودگی هوا یا مصرف مواد ارایشی پوستی ملتهب وقرمز دارند بسیار مفید بوده و پوست را تسکین می دهد
همچنین مصرف کرم یا فوم چای سبز یک پاک کننده قوی برای ارایش صورت می باشد
قابل توجه است که این کرم و فوم برای اقایان که کرم ضد افتاب استفده نمیکنند جایگزین مناسبی می باشد
در اینجا  می توانید کرم و فوم چای سبز را ملاحظه کنید

فوم پاک کننده چای سبز

فوم پاک کننده چای سبز بدلیل قدرت پاک کنندگی بالا، بدون احساس کشیدگی در پوست، دانه های سر سیاه و آلودگی ها را از بین برده و پوستی صاف و شاداب ایجاد می کند.

برای مشاهده ادامه اینجا را کلیک کنید

فوم پاک کننده چای سبز

 

کرم پاک کننده چای سبز

کرم پاک کننده چای سبز به خوبی منافذ پوست را از آلودگی ها و مواد آرایشی پاک کرده و با افزایش جریان خون زیر پوستی، پوستی شاداب و تمیز را به ارمغان می آورد.

برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید .برچسب ها: کرم چای سبز روشن کننده، تهیه کرم چای سبز، قیمت کرم چای سبز، خواص کرم چای سبز، خاصیت کرم چای سبز،
[ شنبه 2 خرداد 1394 ] [ 10:34 ق.ظ ] [ Reza Jafari ]